| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 4 | 17.8 | 35.8 | 5 | 11.8 | 42.6 | 1.3 | 5.8 | 21.7 | 4 | 5.3 | 76.2 | 6.5 | 1.3 | 7.8 | 1.5 | 2.8 | 2.8 | 6.3 | 4 | 0.3 | 0.3 | 22.3 | |||||||||
| Total | 4 | 4 | 71 | 143 | 20 | 47 | 42.6 | 5 | 23 | 21.7 | 16 | 21 | 76.2 | 26 | 5 | 31 | 6 | 11 | 11 | 25 | 16 | 1 | 1 | 89 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 4 | 19.9 | 40 | 5.6 | 13.1 | 42.6 | 1.4 | 6.4 | 21.7 | 4.5 | 5.9 | 76.2 | 7.3 | 1.4 | 8.7 | 1.7 | 3.1 | 3.1 | 7 | 4.5 | 0.3 | 0.3 | 24.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 4 | 4 | 71 | 143 | 97.72 | 82.63 | 15.1 | 46.1 | 39.29 | 30.45 | 88 | 0.81 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 17/26 | 65.4% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/7 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/4 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 4/7 | 57.1% |
| • 3 pontos közép | 0/4 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 1/10 | 10% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
Sopron Basket | 90 –66 | * | 18 | 33 | 5 | 13 | 38.5 | 1 | 4 | 25 | 5 | 5 | 100 | 4 | 2 | 6 | 2 | 3 | 3 | 7 | 5 | 1 | 0 | 25 | |||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
TFSE | 67 –70 | * | 27 | 36 | 8 | 12 | 66.7 | 2 | 8 | 25 | 5 | 7 | 71.4 | 12 | 0 | 12 | 0 | 3 | 3 | 8 | 4 | 0 | 0 | 36 | |||
| 3 | 2026. 10. 07. |
|
NKA Universitas Pécs | 56 –52 | * | 10 | 38 | 4 | 10 | 40 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 2 | 4 | 2 | 4 | 5 | 0 | 1 | 12 | |||
| 4 | 2026. 10. 10. |
|
DVTK HUNTHERM | 66 –60 | * | 16 | 36 | 3 | 12 | 25 | 2 | 8 | 25 | 4 | 7 | 57.1 | 7 | 2 | 9 | 2 | 1 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 16 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 6 | 6 | 19.5117 | 32.2193 | 3.722 | 7.243 | 51.251.2 | 318 | 7.746 | 39.139.1 | 3.219 | 3.521 | 90.590.5 | 530 | 1.710 | 6.740 | 0.85 | 1.710 | 1.811 | 3.823 | 212 | 0.53 | 0.53 | 23.2139 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 4 | 4 | 17.871 | 35.8143 | 520 | 11.847 | 42.642.6 | 1.35 | 5.823 | 21.721.7 | 416 | 5.321 | 76.276.2 | 6.526 | 1.35 | 7.831 | 1.56 | 2.811 | 2.811 | 6.325 | 416 | 0.31 | 0.31 | 22.389 | |||
| 2 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 10 | 10 | 18.6188 | 34336 | 4.342 | 9.590 | 45.846.7 | 2.123 | 6.769 | 31.733.3 | 3.635 | 4.442 | 81.983.3 | 5.856 | 1.515 | 7.271 | 1.211 | 2.221 | 2.322 | 548 | 328 | 0.44 | 0.44 | 22.7228 | ||||
| Összesítés | 10 | 10 | 18.6188 | 34336 | 4.342 | 9.590 | 45.846.7 | 2.123 | 6.769 | 31.733.3 | 3.635 | 4.442 | 81.983.3 | 5.856 | 1.515 | 7.271 | 1.211 | 2.221 | 2.322 | 548 | 328 | 0.44 | 0.44 | 22.7228 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 6 | 15.794 | 28.5171 | 2.213 | 4.225 | 5252 | 2.716 | 6.237 | 43.243.2 | 3.320 | 424 | 83.383.3 | 318 | 0.53 | 3.521 | 16 | 2.515 | 1.811 | 4.225 | 4.225 | 0.21 | 00 | 20120 | |||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 6 | 6 | 15.794 | 28.5171 | 2.213 | 4.225 | 5252 | 2.716 | 6.237 | 43.243.2 | 3.320 | 424 | 83.383.3 | 318 | 0.53 | 3.521 | 16 | 2.515 | 1.811 | 4.225 | 4.225 | 0.21 | 00 | 20120 | ||||
| Összesítés | 6 | 6 | 15.794 | 28.5171 | 2.213 | 4.225 | 5252 | 2.716 | 6.237 | 43.243.2 | 3.320 | 424 | 83.383.3 | 318 | 0.53 | 3.521 | 16 | 2.515 | 1.811 | 4.225 | 4.225 | 0.21 | 00 | 20120 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 12 | 12 | 17.6211 | 30.3364 | 2.935 | 5.768 | 51.551.5 | 2.834 | 6.983 | 4141 | 3.339 | 3.845 | 86.786.7 | 448 | 1.113 | 5.161 | 0.911 | 2.125 | 1.822 | 448 | 3.137 | 0.34 | 0.33 | 21.6259 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 4 | 4 | 17.871 | 35.8143 | 520 | 11.847 | 42.642.6 | 1.35 | 5.823 | 21.721.7 | 416 | 5.321 | 76.276.2 | 6.526 | 1.35 | 7.831 | 1.56 | 2.811 | 2.811 | 6.325 | 416 | 0.31 | 0.31 | 22.389 | |||
| 2 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 16 | 16 | 17.7282 | 33507 | 455 | 8.7115 | 45.547.8 | 239 | 6.3106 | 32.236.8 | 3.655 | 4.566 | 80.683.3 | 5.374 | 1.218 | 6.492 | 1.217 | 2.436 | 2.333 | 5.173 | 3.553 | 0.35 | 0.34 | 21.9348 | ||||
| Összesítés | 16 | 16 | 17.7282 | 33507 | 455 | 8.7115 | 45.547.8 | 239 | 6.3106 | 32.236.8 | 3.655 | 4.566 | 80.683.3 | 5.374 | 1.218 | 6.492 | 1.217 | 2.436 | 2.333 | 5.173 | 3.553 | 0.35 | 0.34 | 21.9348 | ||||||